Top

Menu

Kategorie

Producenci

Monitor z technologią OSD do 2-żyłowej instalacji w systemie DUO

Monitor z technologią OSD do 2-żyłowej instalacji w systemie DUO

MyLogic One otwiera serię monitorów MyLogic w bogatej ofercie systemów wideodomofonowych od podstawowych urządzeń wewnętrznych do urządzeń przeznaczonych do automatyki domowej.

Głośnomówiący, kolorowy wideomonitor ML2002C to urządzenie łączące nowoczesny wygląd z prostotą instalacji i użytkowania. Wszystkie akcesoria takie jak kolorowe ramki, uchwyty natynkowe, podstawki na stół dedykowane dla serii MyLogic pasują również do wideomonitorów MyLogic One.

Prostota w każdym aspekcie jest główną cechą monitora ML2002C: intuicyjna obsługa przy pomocy przycisków funkcyjnych jest zapewniona przez interfejs użytkownika z technologią OSD (On Screen Display) dostępny w kilku językach. Monitor z dużym 4,3" ekranem LCD wykorzystuje 2-żyłową niezpolaryzowaną cyfrową technologię systemu DUO. Urządzenie jest kompatybilne z modułem portiera PDX2000, szybkie w instalcji przez proste podłączenie do okablowania w pionie. Monitor ML2002C posiada typowe funkcje wideomonitora takie jak rozmowa, otwieranie elektrozaczepu, komunikacja wewnętrzna, wyłączenie dzwonka, regulacja audio i jasności obrazu wraz z wieloma innymi funkcjami operacyjnymi.

Pobierz instrukcję monitora MyLogic One