Top

Menu

Kategorie

Producenci

System DUO Farfisa

System DUO Farfisa

Cyfrowy System Duo jest innowacyjnym systemem domofonowym i wideodomofonowym opartym tylko na 2-żyłowej instalacji bez konieczności zachowania polaryzacji. Może być stosowany w prostych instalacjach w domach jednorodzinnych począwszy, a skończywszy na złożonych systemach z możliwością podłączenia do 20.000 użytkowników. System jest “otwarty” i ciąle rozwijany, z bazowej wersji cyfrowego domofonu może zostać przekształony do systemu wideodomofonowego.
W każej opcji istnieje możliwość przekazania rozmów na telefony stacjonarne i komókowe, łączność wewnętrzna jest standardem również z uwzględnieniem łączności pomiędzy unifonami, monitorami i telefonami komókowymi. Do paneli zewnęrznych zarówno w wersji audio, jak i w wersji wideo moża podpinać kamery zewnętrzne, zastosowanie odpowiednich modułów pozwala na podłączanie kamer w dowolnych miejscach 2-żyłowej magistrali z indywidualnie programowanym dostępem do nich przez użytkowników. System pozwala na przekazanie obrazu z paneli zewnętrznych na odbiorniki TV, zastosowanie programowalnych przekaźników wykonawczych umożiwia sterowanie wieloma dodatkowymi funkcjami zarówno z odbiorników w mieszkaniach, jak i zdalnie z telefonów komórkowych.
Standardem w DUO jest możliwość połączenia się z dowolnego odbiornika z wybranym panelem zewnętrznym, jak i możliwość otwierania wyjść przekaźnikowych (np.uruchamianie elektrozaczepu, zwory) bez konieczności połączenia się z panelem.
Praktyczną funkcją systemu jest np. przywołanie windy na parter w momencie wywołania w panelu zewnęrznym dowolnego lokatora. Wszystkie odbiorniki w systemie posiadają regulację głośności i dłgości dzwonienia oraz opcję wyboru sygnału dzwonienia (istnieje możiwość personalizacji dzwonka przypisanego do danego panela wejśiowego itd.)