Top

Menu

Kategorie

Producenci

FARFISA SYSTEM DUO

Posted by
Cyfrowy System Duo jest innowacyjnym systemem domofonowym i wideodomofonowym opartym tylko na2-żyłowej instalacji bez konieczności zachowania polaryzacji. Może być stosowany w prostych instalacjach wdomach jednorodzinnych począwszy, a skończywszy na złożonych systemach z możliwością podłączenia do20.000 użytkowników. System jest “otwarty” i ciąle rozwijany, z bazowej wersji cyfrowego domofonu możezostać przekształony do systemu wi

Seria wandaloodpornych paneli Solvo

Posted by
Wandaloodporne panele zewnętrzne do Systemu DUO: - 2 żyłowa instalacja do panela - programowanie z komputera poprzez port USB lub z klawiatury - obsługa do 20000 użytkowników (wideomonitory, unifony, telefony) - intuicyjne dzwonienie poprzez wybranie numeru bez konieczności zatwierdzenia dzwonkiem - indywidualne kody dla 2 wyjść przekaźnikowych z opcją potwierdzenia sygnałem w lokalu (np. furtka i brama wjazdowa) ...

Domofony IP Way

Posted by
Farfisa IP Way to rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne systemy wideodomofonowe wykorzystujące do komunikacji sieć IP. Firma Aci Farfisa do realizacji tego zadania wybrała“Pełny IP”, w którym urządzenia komunikują się ze sobą bez limitów zgodności, typowe funkcje są łatwo aktywowane zdalnie dzięki integracji systemu Wideodomofonowego z siecią LAN.
Nową technologią stworzoną przez firmę Farfisa są domofony myCom oparte na panelach zewnętrznych serii Profilo wykorzystujących do połączeń między kasetą i lokatorami sieć GSM. Jako urządzenia wewnętrzne wykorzystuje się zatem telefony komórkowe lub stacjonarne, które zastępują tradycyjne unifony.
MyLogic One otwiera serię monitorów MyLogic w bogatej ofercie systemów wideodomofonowych od podstawowych urządzeń wewnętrznych do urządzeń przeznaczonych do automatyki domowej. Nowy głośnomówiący, kolorowy wideomonitor ML2002C to urządzenie łączące nowoczesny wygląd z prostotą instalacji i użytkowania.
ClicKit jest nową linią zestawów domofonowych przeznaczonych dla jednej lub dwóch rodzin. Instalacja zestawu jest tak prosta jak kliknięcie ponieważ praktyczne opakowanie zawiera wszystko to co potrzebne jest do instalacji.