Top

Menu

Kategorie

Producenci

Usługi montażowe, serwisowe i konserwacyjne

Firma ALPOL w branży domomofonowej istnieje od 20 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy pełen zakres usług związanych z montażem oraz serwisem systemów domofonowych i wideodomofonowych przeznaczonych zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych także o dużym stopniu złożoności z wieloma wejściami, centralami portierskimi i kontrolą dostępu.


Nasi pracownicy posiadają oprócz wiedzy teoretycznej bogatą wiedzę praktyczną co pozwala również na zastosowanie nietypowych i zintegrowanych rozwiązań w zakresie systemów domofonowych i kontroli dostępu.

W naszej ofercie znajdą również Państwo rozwiązania z zakresu systemów alarmowych, monitoringu i central telefonicznych.

OFERUJEMY USŁUGI w zakresie wyceny, montażu, serwisu i konserwacji:
- systemów domofonowych i wideodomofonowych
- technik zabezpieczeń drzwi wejściowych (zwory elektro-magnetyczne, elektrozaczepy, samozamykacze)
- systemu monitoringu
- systemów alarmowych
- central telefonicznych

Usługi realizujemy głównie na terenie województwa wielkopolskiego jednak dzięki sieci sprzedaży i dystrybucji możemy również polecić serwisantów współpracujących z naszą firmą na terenie całej Polski.


mody 4 moduly smallagora jasna i skrzynka
monitoring
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Kontakt:

ALPOL A.E. SCHOBER S.J.
ul. Dolna Wilda 92A, Poznań
tel. 61 835-87-00
e-mail: serwis@alpol.com.pl


Jeśli szukasz dystrybutora lub serwisanta produktów firmy Farfisa w swojej okolicy prosimy o wypełnienie następującego formularza.