Top

Menu

Kategorie

Skrzynki natynkowe Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • 100,25 zł (81,50 zł netto)

  Dekoracyjna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców średnich i dużych przesyłek.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, brąz, biel.

 • 108,24 zł (88,00 zł netto)

  Dekoracyjna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców średnich i dużych przesyłek z pojemnikiem na gazety.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 98,40 zł (80,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców małych i średnich przesyłek wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 68,27 zł (55,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców małych i średnich przesyłek wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 81,80 zł (66,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców małych i średnich przesyłek z pojemnikiem na gazety.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 73,19 zł (59,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców małych i średnich przesyłek montowane od wewnętrznej strony ogrodzenia.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna.

 • 100,25 zł (81,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, czarny, biel.

 • 181,43 zł (147,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów.Wersja ekskluzywna wykonana w całości ze stali nierdzewnej - model 3N.

 • 110,70 zł (90,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów z pojemnikiem na gazety.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 218,94 zł (178,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów z pojemnikiem na gazety.Wersja ekskluzywna wykonana w całości ze stali nierdzewnej - model 3RN.

 • 110,70 zł (90,00 zł netto)

  Prostokątna, dekoracyjna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów z pojemnikiem na gazety.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, biel.

 • 78,11 zł (63,50 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców średnich i dużych przesyłek.Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna, czarny, biel.

 • 132,84 zł (108,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców średnich i dużych przesyłek.Wersja ekskluzywna wykonana z blachy nierdzewnej

 • 98,40 zł (80,00 zł netto)

  Nowoczesna, prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów. Skrzynka spełnia wymogi Unii Europejskiej. Innowacyjne rozwiązanie otworu wrzutowego podnosi bezpieczeństwo przesyłek.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: czarny grafit i srebrny.Kolory na zamówienie: miedź antyczna, srebro antyczne, zieleń antyczna.

 • 124,85 zł (101,50 zł netto)

  Nowoczesna, prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów, z pojemnikiem na gazety. Skrzynka spełnia wymogi Unii Europejskiej. Innowacyjne rozwiązanie otworu wrzutowego podnosi bezpieczeństwo przesyłek.Powłoka proszkowa. Dostępne kolory: czarny grafit i srebrny.Kolory na zamówienie: miedź antyczna, srebro antyczne,...

 • 295,20 zł (240,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przystosowana do montażu kasety domofonowej serii Agora w wersji audio dla 1-4 użytkowników lub w wersji wideo dla 2 użytkowników.Podana cena dotyczy samej skrzynki na listy. Zestawy domofonowe przeznaczone do tej skrzynki sprzedawane oddzielnie. Skrzynka wykonana z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie.Powłoka proszkowa.

 • 369,00 zł (300,00 zł netto)

  Prostokątna skrzynka na listy przystosowana do montażu modułu rozmównego MD30 pracującego w systemie audio 4+1. Podana cena dotyczy samej skrzynki na listy. Zestawy domofonowe przeznaczone do tej skrzynki sprzedawane oddzielnie. Skrzynka wykonana w całości ze stali nierdzewnej lub z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie z powłoką proszkowa.

  Schemat instalacji audio 4+1 (59.47k)